Про нас

Тріо Млада – це молодий вокально-інструментальний колектив, який  з’явився на нашій естраді, щоб завойовувати серця слухачів не байдужих до української пісні. Млада з вересня 2013 року розпочала свою роботу у новому удосконаленому складі, в який увійшли супровід акордеону та баяну. Наш колектив змінюється, але незмінним залишається якість виконання. 

Жодне свято в Україні ми не можемо уявити без української творчості. І наш колектив стане окрасою вашого свята, адже Тріо Млада – це завжди хороший настрій та позитивні емоції, багато веселих пісень та запальних танців, звичайно й лірика знайшла свою нішу в репертуарі.

У виконанні Тріо Млада всі раніше відомі вам пісні прозвучать у новому аранжуванні та стилі. Ми докладаємо багато зусиль та мистецького хисту в кожну оброблену нами пісню. А костюми, ексклюзивного пошиття та ручної роботи, доповнюють образ до кінця.

"Млада" - це українська пісня з новим життя.

"Млада" - це заряд енергії та позитивні емоції.

"Млада" - це запальні танці та посмішки на вашому обличчі.

До складу Тріо Млада входять професійні співаки та музиканти. У кожної з учасниць гурту індивідуально забарвлений тембр голосу, притаманний лише їй одній, а музиканти вдало використовують яскраві фарби своїх інструментів. Але коли вони разом, це вже як одне ціле.

 

Наталія Мамчур (сопрано)

Заслужена артистка естрадного мистецтва України.

До Києва приїхала з історико-архітектурного міста Поділля - Кам’янця-Подільського.

Здобула повну вищу музичну освіту (вище музичне училище ім. Р. М. Глієра (2006), Національна музична академія ім. П. І. Чайковського (2011).

Сьогодні є викладачем естрадного співу у Муніципальній київській академії естрадного та циркового мистецтв та музичного інституту ім.Р.М.Глієра.

Наталя володіє народною та академічною манерами співу. І це уміння допомагає їй відчути і відтворити глибину кожної пісні.

     
 

Ірина Грищук (альт)

Родом з Вінницької області, місто Бершадь.

Саме цій дівчині належить соковитий, тембрально насичений альт.

Вона уміло поєднує у голосі і тонку лірику, і потужну подачу.

Ще за навчання у вищому музичному училищі ім. Р. М. Глієра (нині інститут), яке Ірина закінчила у 2006 році, вона захопилася джазом, і до нині продовжує його співати, але любов до української пісні зайняла у її серці головну нішу для творчого розвитку, хоча певні джазові вокальні елементи Іра вдало поєднує у виконанні творчого репертуару.

Сьогодні Ірина продовжує вдосконалювати свою вокальну майстерність у Київському національному університеті культури та мистецтв.

     

 

Тетяна Соколова (сопрано)

Народилася і живе в місті Київ.

Наймолодша, але дуже перспективна учасниця колективу.

Тетяна закінчила студію при Національному заслуженому академічному українсьому народному хорі ім. Г. Г. Верьовки і продовжує навчання в Київському національному університеті культури і мистецтв за спеціальністю «Народний вокал» та паралельно у Національному Педагогічному університеті ім. Драгоманова за спеціальністю «Соціологія».

Своїм колоритним народним голосом Таня вносить у ансамбль неповторну фарбу автентичного звучання української пісні.

     
   

Роман Воронка (акордеон)

Приїхав до столиці із Житомирської землі.

Має диплом Волинського державного училища культури та мистецтв ім. І. Стравінського, а сьогодні здобуває вищу освіту у Київській державній музичній академії України ім. П.І. Чайковського.

Його гру на акордеоні вже оцінили Литва, Італія, Болгарія, Польща, Чехія, Швеція, Фінляндія. Роман є переможцем та володарем Гран Прі, багатьох конкурсів та фестивалів.

 

 

     
   

Сергій Шамрай (баян)

Родом із Запорізької області.

Після закінчення Запорізького музичного училища ім. П. І. Майбороди у 2012 році, Сергій вступає до Київської державної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, де зараз і продовжує удосконалювати свою гру на баяні.

Не зважаючи на досить юний вік, за плечима цього музиканта 12 міжнародних та всеукраїнських конкурсів (Словакія, Італія, Болгарія, Україна),а також Сергій є володарем Гран-Прі Міжнародного конкурсу в м. Золоті Піски (Болгарія).

 

 

 

 

     
 

Малюков Артем Віталійович   ( директор )